Braytron SHUTTER FAN 150MM 6" SHUTTER
€2.17
Tax included
BRY-SHUTTER-FAN-150MM-6"-SHUTTER | 220-240V 50/60Hz | Shutter
Free shipping
In Estonia from 75 € of purchases
Secure payment
100% secure online payment
Easy returns
Returns possible for 14 days
Customer service
24/7 WhatsApp
| General Characteristics | |
| Model No | BZ01-99992 |
| Main Family | Electrical |
| Sub Family | Fan |
| Type | Shutter |
| Body Color | White |
| IP | IP20 |
| Electrical Characteristics | |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Material | ABS |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| Diameter | 146 mm |
| P. Height | 10 mm |
| Weight | 42 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 16,8 kgs |
| G.W. | 20,6 kgs |
| PCS/CTN | 400 |
| Length | 52 cm |
| Width | 33 cm |
| Height | 62 cm |
| EAN | 5949097747380 |
Data sheet
- Brand
- Braytron
- Category
- Braytron > Electrical > Fan
- Voltage
- 220-240V 50
- Voltage
- 60Hz
Reviews (0)