Shampoo Maui 3418001 385 ml Colour Protector Minerals
€15.40
New products
Shampoo Maui 3418001 385 ml Colour Protector Minerals
€15.40
Eyeliner Kohl Gosh Copenhagen (1,1 g)
€9.80
nail polish Essie Expressie Nº 25-checked in 10 ml
€12.02
On sale
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam Series Led Highbay for Sports
€197.47
Best sellers
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
€9.80
Free shipping
In Estonia from 75 € of purchases
Secure payment
100% secure online payment
Easy returns
Returns possible for 14 days
Customer service
24/7 WhatsApp
| General Characteristics | |
| Model No | BS02-99941 |
| Main Family | LED Strip |
| Sub Family | Accessories |
| Type | End Cap |
| Body Color | Clear |
| Warranty | 2 Years |
| Electrical Characteristics | |
| Material | PVC |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Package Informations | |
| N.W. | 2 kgs |
| G.W. | 2,3 kgs |
| PCS/CTN | 1000 |
| Length | 26 cm |
| Width | 27 cm |
| Height | 12,5 cm |
| EAN | 5949097743450 |
Data sheet
Your review cannot be sent
Report review
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reviews (0)