Braytron BETA RCT_6 WHT GU10 SPOTLIGHT
105,40 €
Su mokesčiais
BRY-BETA-RCT_6-WHT-GU10-SPOTLIGHT | Max.6×35 w | 220-240V 50/60Hz
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BH04-00860 |
| Pagrindinė kategorija | Vidaus apšvietimas |
| Subkategorija | GU10 paviršinis prožektorius |
| Tipas | Prožektorius |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Lizdas | GU10 |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | I KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Maks. galia | Max.6×35 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 750 mm |
| P. Plotis | 205 mm |
| P. Aukštis | 145 mm |
| Svoris | 1710 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 10,3 kgs |
| B.S. | 12,2 kgs |
| VNT/DĖŽ | 6 |
| Ilgis | 77,5 cm |
| Plotis | 37 cm |
| Aukštis | 37,5 cm |
| EAN | 5949097748097 |
Duomenų lapas
- Prekinis ženklas
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Indoor Lighting > GU10 Surface Spotlight
- Įtampa
- 220-240V 50
- Įtampa
- 60Hz
- Galia
- Max.6×35 w
Apžvalgos (0)