0,00 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BV02-00032 |
| Pagrindinė kategorija | Dekoratyvinis CLS |
| Subkategorija | Rotangas |
| Tipas | Pakabinamas šviestuvas |
| Korpuso spalva | Rotangas |
| Lizdas | 1xE27 |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | I klasė |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Maks. galia | Max 1x23 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Medžiaga | Metalas+rotangas |
| Matmenys ir svoris | |
| Svoris | 880 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 0,88 kgs |
| B.S. | 1,35 kgs |
| VNT/DĖŽ | 1 |
| Ilgis | 325 mm |
| Plotis | 325 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| EAN | 5949097733918 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)