Braytron FLOOD CF 200W BLC 6500K IP65 LED FLOODLIGHT
65,72 €
Su mokesčiais
Pristatymas per 7-14 dienas
BRY-FLOOD-CF-200W-BLC-6500K-IP65-LED FLOODLIGHT | 200 w | 18000 lm | 6500K | 220-240V 50/60Hz
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BT66-09631 |
| Pagrindinė kategorija | Lauko apšvietimas |
| Subkategorija | LED prožektorius |
| Tipas | Potvyninis prožektorius |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Lempos forma | Nenukreiptas |
| Reguliuojamas | Nereguliuojamas |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | I KLASĖ |
| IP | IP65 |
| Produkto charakteristikos | |
| Galia | 200 |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas (lm) | 18000 |
| Spalvų atvaizdavimo indeksas (CRI) | ≥80 |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Spindulio kampas | 120⁰ |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 20000 h |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Galios koeficientas | >0,9 |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 375 mm |
| P. Plotis | 30 mm |
| P. Aukštis | 310 mm |
| Svoris | 1730 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 8,7 kgs |
| B.S. | 9,7 kgs |
| VNT/DĖŽ | 5 |
| Ilgis | 38,5 cm |
| Plotis | 18,6 cm |
| Aukštis | 33,5 cm |
| EAN | 5949097743689 |
Duomenų lapas
- Prekinis ženklas
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Outdoor Lighting > LED Floodlight
- Liumenai
- 18000 lm
- Įtampa
- 220-240V 50
- Įtampa
- 60Hz
- Galia
- 200 w
- Spalva
- 6500K
Apžvalgos (0)