9,70 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BN12-00633 |
| Pagrindinė kategorija | Dekoratyvinis LED |
| Subkategorija | Paveikslų ir veidrodžių apšvietimas |
| Tipas | Veidrodis |
| Korpuso spalva | Sidabrinis |
| Lempos forma | Nenukreiptas |
| Reguliuojamas | Nereguliuojamas |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | II klasė |
| IP | IP44 |
| Produkto charakteristikos | |
| Galia | 10 |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas (lm) | 900 |
| Spalvų atvaizdavimo indeksas (CRI) | ≥80 |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Spindulio kampas | 110⁰ |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 20000 h |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Galios koeficientas | >0,5 |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 585 mm |
| P. Plotis | 28 mm |
| P. Aukštis | 66 mm |
| Svoris | 360 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 7,30 kgs |
| B.S. | 10,00 kgs |
| VNT/DĖŽ | 20 |
| Ilgis | 770 mm |
| Plotis | 225 mm |
| Aukštis | 310 mm |
| EAN | 5949097718403 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)