Braytron ADVANCE 6,5W E14 C37 3000K LED BULB
1,61 €
Su mokesčiais
Pristatymas per 7-14 dienas
BRY-ADVANCE-6,5W-E14-C37-3000K-LED BULB | 6,5 w | 630 lm | 3000K | 220-240V 50/60Hz
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BA09-00710 |
| Pagrindinė kategorija | Lempos ir vamzdeliai |
| Subkategorija | Žvakės formos lempos |
| Tipas | C37 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Lempos forma | Nenukreiptas |
| Reguliuojamas | Nereguliuojamas |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Lizdas | E14 |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | II KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Galia | 6.5 |
| Spalvos temperatūra | 3000K |
| Šviesos srautas (lm) | 630 |
| Spalvų atvaizdavimo indeksas (CRI) | ≥80 |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Spindulio kampas | 180⁰ |
| Ekvivalentas | 45 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 15000 h |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Galios koeficientas | >0,5 |
| Medžiaga | PBT-PC |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| Skersmuo | 37 mm |
| P. Aukštis | 108 mm |
| Svoris | 21 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 2,1 kgs |
| B.S. | 3,4 kgs |
| VNT/DĖŽ | 100 |
| Ilgis | 40 cm |
| Plotis | 21 cm |
| Aukštis | 24 cm |
| EAN | 5949097700064 |
Duomenų lapas
- Prekinis ženklas
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Bulbs & Tubes > Candle Bulbs
- Liumenai
- 630 lm
- Įtampa
- 220-240V 50
- Įtampa
- 60Hz
- Galia
- 6,5 w
- Spalva
- 3000K
Apžvalgos (0)