9,70 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BD60-01381 |
| Pagrindinė kategorija | Bėgelinis apšvietimas |
| Subkategorija | LED magnetinė juosta |
| Tipas | Bėgelis |
| Korpuso spalva | Juodas-juodas |
| Lempos forma | Nukreiptas |
| Reguliuojamas | Nereguliuojamas |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Lizdas | Magnetinis |
| Garantija | 3 Years |
| Klasė | III KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Galia | 18 |
| Spalvos temperatūra | 3IN1 |
| Šviesos srautas (lm) | 1580 |
| Spalvų atvaizdavimo indeksas (CRI) | ≥90 |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Spindulio kampas | 24⁰ |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 30000 h |
| Įtampa | 48VDC |
| Galios koeficientas | >0,9 |
| Medžiaga | Aluminium-PC |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 330 mm |
| P. Plotis | 22 mm |
| P. Aukštis | 45 mm |
| Svoris | 175 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 3,5 kgs |
| B.S. | 4,3 kgs |
| VNT/DĖŽ | 20 |
| Ilgis | 36 cm |
| Plotis | 22,5 cm |
| Aukštis | 16 cm |
| EAN | 5949097736360 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)