Braytron ML04 UNIVERSAL ADAPTER
2,47 €
Su mokesčiais
Pristatymas per 7-14 dienas
BRY-ML04-UNIVERSAL ADAPTER | Max.3600 w | 220-240V 50/60Hz
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BY74-00005 |
| Pagrindinė kategorija | Electrical |
| Subkategorija | Kištukas |
| Tipas | Schuko lizdas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Lizdas | Schuko |
| Garantija | 3 Years |
| Klasė | I KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Maks. galia | Max.3600 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Medžiaga | ABS-Copper |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Srovė | 16 A |
| Matmenys ir svoris | |
| Svoris | 29 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 11,5 kgs |
| B.S. | 13,8 kgs |
| VNT/DĖŽ | 400 |
| Ilgis | 52,5 cm |
| Plotis | 38,5 cm |
| Aukštis | 28,5 cm |
| EAN | 5949097739804 |
Duomenų lapas
- Prekinis ženklas
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Electrical > Plug
- Įtampa
- 220-240V 50
- Įtampa
- 60Hz
- Galia
- Max.3600 w
Apžvalgos (0)