9,70 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BA23-00580 |
| Pagrindinė kategorija | Lempos ir vamzdeliai |
| Subkategorija | MR16 modulis |
| Tipas | LED modulis |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Lempos forma | Nenukreiptas |
| Reguliuojamas | Nereguliuojamas |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Lizdas | N/A |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | II KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Galia | 5 |
| Spalvos temperatūra | 3IN1 |
| Šviesos srautas (lm) | 430 |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Spindulio kampas | 110⁰ |
| Ekvivalentas | 50 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 15000 h |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Medžiaga | PA+PC |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| Skersmuo | 50 mm |
| P. Aukštis | 26 mm |
| Svoris | 28 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 2,8 kgs |
| B.S. | 4,1 kgs |
| VNT/DĖŽ | 100 |
| Ilgis | 53,5 cm |
| Plotis | 28 cm |
| Aukštis | 13,5 cm |
| EAN | 5949097736261 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)