8,68 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BA13-01121 |
| Pagrindinė kategorija | Lempos ir vamzdeliai |
| Subkategorija | A formos lempos |
| Tipas | A60 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Lempos forma | Nenukreiptas |
| Reguliuojamas | Nereguliuojamas |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Lizdas | E27 |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | II KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Galia | 11 |
| Spalvos temperatūra | 4000K |
| Šviesos srautas (lm) | 1055 |
| Spalvų atvaizdavimo indeksas (CRI) | ≥80 |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Spindulio kampas | 180⁰ |
| Ekvivalentas | 75 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 15000 h |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Galios koeficientas | >0,5 |
| Medžiaga | PBT-PC |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| Skersmuo | 60 mm |
| P. Aukštis | 110 mm |
| Svoris | 26 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 2,6 kgs |
| B.S. | 5 kgs |
| VNT/DĖŽ | 100 |
| Ilgis | 62 cm |
| Plotis | 32 cm |
| Aukštis | 24 cm |
| EAN | 5949097723490 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)