8,68 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BY41-80031 |
| Pagrindinė kategorija | Bėgelinis apšvietimas |
| Subkategorija | Bėgeliai |
| Tipas | Jungtis |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Garantija | 3 Years |
| Klasė | III KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 30000 h |
| Įtampa | 48VDC |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 26 mm |
| P. Plotis | 26 mm |
| P. Aukštis | 20 mm |
| Svoris | 4 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 3 kgs |
| B.S. | 3,5 kgs |
| VNT/DĖŽ | 600 |
| Ilgis | 60 cm |
| Plotis | 41,5 cm |
| Aukštis | 15,5 cm |
| EAN | 5949097738869 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)