9,70 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BY90-00305 |
| Pagrindinė kategorija | Electrical |
| Subkategorija | Jungtis |
| Tipas | Greitoji jungtis |
| Korpuso spalva | Skaidrus |
| Garantija | 3 Years |
| IP | IP20 |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Medžiaga | PC+Copper |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 21 mm |
| P. Plotis | 30 mm |
| P. Aukštis | 10 mm |
| Svoris | 5 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 5 kgs |
| B.S. | 5,85 kgs |
| VNT/DĖŽ | 1000 |
| Ilgis | 46 cm |
| Plotis | 13,5 cm |
| Aukštis | 31 cm |
| EAN | 5949097732133 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)