Braytron ADVANCE 9W E27 A60 6500K LED BULB
1,30 €
Su mokesčiais
Pristatymas per 7-14 dienas
BRY-ADVANCE-9W-E27-A60-6500K-LED BULB | 9 w | 806 lm | 6500K | 220-240V 50/60Hz
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BA13-00923 |
| Pagrindinė kategorija | Lempos ir vamzdeliai |
| Subkategorija | A formos lempos |
| Tipas | A60 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Lempos forma | Nenukreiptas |
| Reguliuojamas | Nereguliuojamas |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Lizdas | E27 |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | II KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Galia | 9 |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas (lm) | 806 |
| Spalvų atvaizdavimo indeksas (CRI) | ≥80 |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Spindulio kampas | 180⁰ |
| Ekvivalentas | 60 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Tarnavimo laikas | 15000 h |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Galios koeficientas | >0,5 |
| Medžiaga | PBT-PC |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| Skersmuo | 58 mm |
| P. Aukštis | 106 mm |
| Svoris | 21 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 2,15 kgs |
| B.S. | 4,4 kgs |
| VNT/DĖŽ | 100 |
| Ilgis | 60 cm |
| Plotis | 31,5 cm |
| Aukštis | 25,5 cm |
| EAN | 5949097707124 |
Duomenų lapas
- Prekinis ženklas
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Bulbs & Tubes > A Shape Bulbs
- Liumenai
- 806 lm
- Įtampa
- 220-240V 50
- Įtampa
- 60Hz
- Galia
- 9 w
- Spalva
- 6500K
Apžvalgos (0)