Braytron EXIT SING EXIT PVC FOR BC14 011XX
0,68 €
Su mokesčiais
Pristatymas per 7-14 dienas
BRY-EXIT SING-EXIT -PVC-FOR BC14-011XX
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BC14-01304 |
| Pagrindinė kategorija | Įkraunami |
| Subkategorija | Avarinė lempa |
| Tipas | Išėjimo ženklas |
| Korpuso spalva | Žalias |
| Garantija | 2 metai |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Medžiaga | PVC |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 260 mm |
| P. Plotis | 128 mm |
| Svoris | 16 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 9,6 kgs |
| B.S. | 10,2 kgs |
| VNT/DĖŽ | 600 |
| Ilgis | 28,5 cm |
| Plotis | 24,5 cm |
| Aukštis | 15,5 cm |
| EAN | 5949097704925 |
Duomenų lapas
- Prekinis ženklas
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Rechargeables > Exit Lamp
Apžvalgos (0)