9,70 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BH04-00310 |
| Pagrindinė kategorija | Vidaus apšvietimas |
| Subkategorija | GU10 paviršinis prožektorius |
| Tipas | Prožektorius |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Lizdas | GU10 |
| Garantija | 2 metai |
| Klasė | I KLASĖ |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Maks. galia | Max.1×35 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Įtampa | 220-240V 50/60Hz |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 80 mm |
| P. Plotis | 80 mm |
| P. Aukštis | 100 mm |
| Svoris | 330 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 6,6 kgs |
| B.S. | 7,2 kgs |
| VNT/DĖŽ | 20 |
| Ilgis | 44 cm |
| Plotis | 20 cm |
| Aukštis | 25 cm |
| EAN | 5949097708688 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)