24,80 €
Nauji produktai
Parduodamas
200 W 32000 lm 4000 K UGR19 DALI „Mildbeam“ serijos LED šviestuvai sportui
197,47 €
Geriausi pardavėjai
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Bendrosios charakteristikos | |
| Modelio nr. | BH03-00113 |
| Pagrindinė kategorija | Vidaus apšvietimas |
| Subkategorija | GU10 įleidžiamas prožektorius |
| Tipas | Prožektorius |
| Korpuso spalva | Šlifuotas sidabras |
| Garantija | 2 metai |
| IP | IP20 |
| Produkto charakteristikos | |
| Maks. galia | Max 1x35 w |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Darbo temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Matmenys ir svoris | |
| P. Ilgis | 92 mm |
| P. Plotis | 92 mm |
| P. Aukštis | 25 mm |
| Išpjova | 80 mm |
| Svoris | 83 gr |
| Pakuotės informacija | |
| G.S. | 4,15 kgs |
| B.S. | 5,75 kgs |
| VNT/DĖŽ | 50 |
| Ilgis | 615 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Aukštis | 210 mm |
| EAN | 5949097705151 |
Duomenų lapas
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Pranešti apie apžvalgą
Išsiųstas pranešimas
Jūsų ataskaitos negalima išsiųsti
Parašykite savo apžvalgą
Peržiūra išsiųsta
Jūsų apžvalgos negalima išsiųsti
Apžvalgos (0)