Smart TV Philips 43PUS8400/12
Smart TV Philips 43PUS8400/12
Philips
Nuoroda
Išparduota
  • Energijos klasifikavimas: E
  • Ekranas: 43"
  • Ryškumas: 4K Ultra HD
  • Technologijos: OLED
  • Ryškumas (px):
    • 3840 x 2160 px
    • 1920 x 1080 px
  • Spalva: Juoda
  • Charakteristikos: Belaidis
  • Jungtys:
    • HDMI
    • Ausinės
    • Ethernet LAN
    • USB-A
    • Wi-Fi Direct
  • Kontrasta Reitings: 16:9
  • Sujungimai:
    • Belaidis
    • Bendroji sąsaja
  • Formatas: 16:9
  • Metai: 2015
  • VESA: 200 x 200 mm
  • Dažnis: 100 Hz