TV laikiklis Aisens WT86F-313 86" 37" 75 Kg | Pirkti internetu — Megaluks
TV laikiklis Aisens WT86F-313 86" 37" 75 Kg
Aisens
Nuoroda
Išparduota
Jeigu esate aistringas informacinės technologijos ir elektronika gerbėjas, mėgstate nuolat atnaujinti savo žinias apie technologijas ir nepraleisti net menkiausių smulkmenų, pirkite TV laikiklis Aisens WT86F-313 86" 37" 75 Kg neprilygstama kaina.
  • Tipas:
    • TV laikiklis
    • Sieninis laikiklis
  • Pridedama:
    • Varžtai
    • Montavimo rinkinys
    • Vartotojo vadovas
  • Spalva: Juoda
  • VESA: 60 x 40 cm
  • Medžiaga: Plienas
  • Ekranas:
    • 86"
    • 37"
  • Didžiausias išlaikomas svoris: 75 Kg
  • Suderinamas: VESA 50 x 50 mm