DVD Atskaņotājs Sunstech DVPMH225 Melns | Pirkt tiešsaistē — Megaluks
DVD Atskaņotājs Sunstech DVPMH225 Melns
Sunstech
Atsauce
Nav noliktavā
  • Formāti: JPEG
  • Platums: 225
  • Connections:
    • HDMI
    • USB
    • USB 2.0
  • Tālvadības pults: Jā
  • Nav iekļauts: WiFi
  • 3D: Nav
  • Ethernet: Nav
  • Vienības: 1 gb.
  • Skaņotājs:
    • PAL/NTSC
    • NTSC,PAL
  • Saderīgs:
    • DVD/±R/+RW
    • CD/-R/-RW
  • Iekļauts: Tālvadības pults
  • Kleur: Melns
  • Aptuvenie izmēri: 22,5 x 17,5 x 3,8 cm
  • Tips: DVD Atskaņotājs
Sunstech DVPMH225. Analogo signālu komutācijas sistēma: NTSC,PAL, Mērījumu attiecība: 4:3,16:9. Atbalstītie video formāti: MPEG4, Atbalstītie audio formāti: MP3,WMA, Atbalstāmie attēlu formāti: JPEG. Atskaņošanas diska formāti: CD video,DVD-Video,SVCD,VCD, Atskaņošanas diska veidi: CD-R,CD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW, Atbalstāmie disku tipi: CD-R,CD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW. Produkta krāsa: Melns. Platums: 225 mm, Dziļums: 175 mm, Augstums: 38 mm
  • Analogo signālu komutācijas sistēma: NTSC,PAL
  • Mērījumu attiecība: 4:3,16:9
  • Atbalstītie video formāti: MPEG4
  • Atbalstītie audio formāti: MP3,WMA
  • Atbalstāmie attēlu formāti: JPEG
  • HDMI pieslēgvietu skaits: 1
  • USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 1
  • SCART pieslēgvietu skaits: 1
  • Atskaņošanas diska formāti: CD video,DVD-Video,SVCD,VCD
  • Atskaņošanas diska veidi: CD-R,CD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW
  • Atbalstāmie disku tipi: CD-R,CD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW
  • Ierīces tips: DVD atskaņotājs
  • 3D saderība: Nē
  • On Screen Display (OSD): Jā
  • Daudzums: 1
  • Ethernet/LAN savienojums: Nē
  • Wi-Fi: Nē
  • Produkta krāsa: Melns
  • Platums: 225 mm
  • Dziļums: 175 mm
  • Augstums: 38 mm