9,70 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BP07-10287 |
| Galvenā kategorija | Iekštelpu apgaismojums |
| Apakškategorija | Griestu lampa |
| Tips | Griestu lampa |
| Korpusa krāsa | Koks |
| Spuldzes forma | Visvirzienu |
| Regulējams | Nav regulējams |
| Gaismas avots | LED |
| Garantija | 3 Years |
| Klase | II KLASE |
| IP | IP40 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 20 |
| Krāsas temperatūra | 3IN1 |
| Gaismas plūsma (lm) | 1600 |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Staru leņķis | 120⁰ |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 20000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Jaudas koeficients | >0,5 |
| Materiāls | ABS |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 230 mm |
| I. Platums | 230 mm |
| I. Augstums | 25 mm |
| Svars | 570 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 11,4 kgs |
| B.S. | 13,75 kgs |
| GAB/KASTE | 20 |
| Garums | 49 cm |
| Platums | 32,5 cm |
| Augstums | 26,5 cm |
| EAN | 5949097746864 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)