24,80 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BY41-80021 |
| Galvenā kategorija | Sliedei montējams apgaismojums |
| Apakškategorija | Sliedes |
| Tips | Savienotājs |
| Korpusa krāsa | Melns |
| Garantija | 3 Years |
| Klase | III KLASE |
| IP | IP20 |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 30000 h |
| Spriegums | 48VDC |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 28 mm |
| I. Platums | 28 mm |
| I. Augstums | 6 mm |
| Svars | 4 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 2,4 kgs |
| B.S. | 3 kgs |
| GAB/KASTE | 600 |
| Garums | 32,5 cm |
| Platums | 24,5 cm |
| Augstums | 13,5 cm |
| EAN | 5949097738852 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)