Braytron SHUTTER FAN 120MM 5" SHUTTER
1,92 €
AR PVN
BRY-SHUTTER-FAN-120MM-5"-SHUTTER | 220-240V 50/60Hz
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BZ01-99991 |
| Galvenā kategorija | Electrical |
| Apakškategorija | Fan |
| Tips | Aizbīdnis |
| Korpusa krāsa | Balts |
| IP | IP20 |
| Elektriskie parametri | |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Materiāls | ABS |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| Diametrs | 117 mm |
| I. Augstums | 10 mm |
| Svars | 25 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 12,5 kgs |
| B.S. | 16,35 kgs |
| GAB/KASTE | 500 |
| Garums | 52 cm |
| Platums | 26,5 cm |
| Augstums | 52 cm |
| EAN | 5949097747373 |
Datu lapa
- Zīmols
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Electrical > Fan
- Spriegums
- 220-240V 50
- Spriegums
- 60Hz
Pārskati (0)