Braytron STEP BS SNS 1,5W 3IN1 BLC STEPLIGHT
11,53 €
AR PVN
BRY-STEP-BS-SNS-1,5W-3IN1-BLC-STEPLIGHT | 1,5 w | 90 lm | 3IN1 | 220-240V 50/60Hz
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BH07-00381 |
| Galvenā kategorija | Iekštelpu apgaismojums |
| Apakškategorija | Pakāpiena gaismeklis |
| Tips | Pakāpiena gaismeklis |
| Korpusa krāsa | Melns |
| Spuldzes forma | Visvirzienu |
| Regulējams | Nav regulējams |
| Gaismas avots | LED |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | II KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 1.5 |
| Krāsas temperatūra | 3IN1 |
| Gaismas plūsma (lm) | 90 |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Staru leņķis | 90⁰ |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 20000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Jaudas koeficients | <0,5 |
| Materiāls | ABS |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 88 mm |
| I. Platums | 88 mm |
| I. Augstums | 34 mm |
| Izgriezums | 51 mm |
| Svars | 60 gr |
| Sensora informācija | |
| Sensora tips | Kustība |
| Noteikšanas attālums | ≤4 mt |
| Laika aizkave | 30 sec. |
| Lukss | 3-20 lux |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 3 kgs |
| B.S. | 4,5 kgs |
| GAB/KASTE | 50 |
| Garums | 48 cm |
| Platums | 21,5 cm |
| Augstums | 20 cm |
| EAN | 5949097746321 |
Datu lapa
- Zīmols
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Indoor Lighting > Steplight
- Lūmens
- 90 lm
- Spriegums
- 220-240V 50
- Spriegums
- 60Hz
- Jauda
- 1,5 w
- Krāsa
- 3IN1
Pārskati (0)