Braytron PREMIUM 8,5W E27 A60 5IN1 LED BULB
3,97 €
AR PVN
BRY-PREMIUM-8,5W-E27-A60-5IN1-LED BULB | 8.5 w | 880 lm | 5IN1 | 220-240V 50/60Hz
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BA13-00880 |
| Galvenā kategorija | Spuldzes un caurules |
| Apakškategorija | A-formas spuldzes |
| Tips | A60 |
| Korpusa krāsa | Balts |
| Spuldzes forma | Visvirzienu |
| Regulējams | Nav regulējams |
| Gaismas avots | LED |
| Ligzda | E27 |
| Garantija | 5 gadi |
| Klase | II KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 8.5 |
| Krāsas temperatūra | 5IN1 |
| Gaismas plūsma (lm) | 880 |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Staru leņķis | 180⁰ |
| Ekvivalents | 65 w |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 25000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Jaudas koeficients | >0,5 |
| Materiāls | PA+PC |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| Diametrs | 60 mm |
| I. Augstums | 115 mm |
| Svars | 56 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 2,8 kgs |
| B.S. | 4,5 kgs |
| GAB/KASTE | 50 |
| Garums | 33 cm |
| Platums | 33 cm |
| Augstums | 27 cm |
| EAN | 5949097746475 |
Datu lapa
- Zīmols
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Bulbs & Tubes > A Shape Bulbs
- Lūmens
- 880 lm
- Spriegums
- 220-240V 50
- Spriegums
- 60Hz
- Jauda
- 8.5 w
- Krāsa
- 5IN1
Pārskati (0)