Braytron ECOLINE 5050 96L2 50MT CONTROLLER(BS01 00508)
11,04 €
AR PVN
BRY-ECOLINE-5050-96L2-50MT-CONTROLLER(BS01-00508) | 220-240V 50/60Hz
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BS01-99910 |
| Galvenā kategorija | LED lente |
| Apakškategorija | Piederumi |
| Tips | Kontrolieris |
| Korpusa krāsa | Yellow |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | II KLASE |
| IP | IP65 |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 20000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| Svars | 150 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 15 kgs |
| B.S. | 18,9 kgs |
| GAB/KASTE | 100 |
| Garums | 55 cm |
| Platums | 40 cm |
| Augstums | 38 cm |
| EAN | 5949097729485 |
Datu lapa
- Zīmols
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > LED Strip > Accessories
- Spriegums
- 220-240V 50
- Spriegums
- 60Hz
Pārskati (0)