Braytron G002C 3H 3xGU10 GLD BLC CEILING LIGHT
90,52 €
AR PVN
BRY-G002C-3H-3xGU10-GLD-BLC-CEILING LIGHT | Max.3x10 w | 220-240V 50/60Hz
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BV04-00023 |
| Galvenā kategorija | Dekoratīvs CLS |
| Apakškategorija | Gaismekļi |
| Tips | Griestu lampa |
| Korpusa krāsa | Melns-zeltains |
| Ligzda | GU10 |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | I KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Maks. jauda | Max.3x10 w |
| Elektriskie parametri | |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| Diametrs | 54 mm |
| I. Garums | 600 mm |
| I. Platums | 104 mm |
| Svars | 920 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 5,5 kgs |
| B.S. | 6,9 kgs |
| GAB/KASTE | 6 |
| Garums | 62,5 cm |
| Platums | 26 cm |
| Augstums | 26 cm |
| EAN | 5949097735653 |
Datu lapa
- Zīmols
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Decorative CLS > Fixtures
- Spriegums
- 220-240V 50
- Spriegums
- 60Hz
- Jauda
- Max.3x10 w
Pārskati (0)