8,68 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BP27-46630 |
| Galvenā kategorija | Iekštelpu apgaismojums |
| Apakškategorija | LED lielais panelis |
| Tips | Iegremdējamais panelis |
| Korpusa krāsa | Balts |
| Spuldzes forma | Visvirzienu |
| Regulējams | Nav regulējams |
| Gaismas avots | LED |
| Garantija | 3 Years |
| Klase | I KLASE |
| IP | IP40 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 40 |
| Krāsas temperatūra | 6500K |
| Gaismas plūsma (lm) | 4800 |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Staru leņķis | 110⁰ |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 20000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Jaudas koeficients | >0,9 |
| Materiāls | Metal+PS |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 595 mm |
| I. Platums | 595 mm |
| I. Augstums | 30 mm |
| Svars | 1200 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 12 kgs |
| B.S. | 13,1 kgs |
| GAB/KASTE | 10 |
| Garums | 63 cm |
| Platums | 34 cm |
| Augstums | 64 cm |
| EAN | 5949097746062 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)