Šampūns Maui 3418001 385 ml Krāsas Aizsargātājs Minerāli
15,40 €
Jauni produkti
Šampūns Maui 3418001 385 ml Krāsas Aizsargātājs Minerāli
15,40 €
Eyeliner Kohl Gosh Copenhagen (1,1 g)
9,80 €
Nagu laka Essie Expressie Nº 25-checked in 10 ml
12,02 €
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BA37-00420 |
| Galvenā kategorija | Spuldzes un caurules |
| Apakškategorija | Pavedienspuldzes |
| Tips | G45 |
| Spuldzes forma | Visvirzienu |
| Regulējams | Nav regulējams |
| Gaismas avots | LED |
| Ligzda | E27 |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | II KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 4 |
| Krāsas temperatūra | 3000K |
| Gaismas plūsma (lm) | 470 |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Staru leņķis | 300⁰ |
| Ekvivalents | 40 w |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 15000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Jaudas koeficients | >0,5 |
| Materiāls | Stikls |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Strāva | 35 mA |
| Izmēri un svars | |
| Diametrs | 45 mm |
| I. Augstums | 76 mm |
| Svars | 18 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 1,75 kgs |
| B.S. | 3,1 kgs |
| GAB/KASTE | 100 |
| Garums | 48,5 cm |
| Platums | 26 cm |
| Augstums | 20 cm |
| EAN | 5949097704703 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)