9,70 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BY72-00061 |
| Galvenā kategorija | Electrical |
| Apakškategorija | Pagarinātājs |
| Tips | Ligzda |
| Korpusa krāsa | Balts |
| Garantija | 3 Years |
| Klase | I KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Maks. jauda | Max.3600 w |
| Elektriskie parametri | |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Materiāls | PP+Copper |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Kabeļa tips | H05VV-F3G1,50 |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 310 mm |
| I. Platums | 49 mm |
| I. Augstums | 40 mm |
| Svars | 420 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 6,3 kgs |
| B.S. | 6,8 kgs |
| GAB/KASTE | 15 |
| Garums | 36,5 cm |
| Platums | 30 cm |
| Augstums | 20,5 cm |
| EAN | 5949097738180 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)