Braytron XLINE 4WAY EU 3x1,5mm2 3M EXT.SOCKET
14,88 €
AR PVN
Piegāde 7-14 dienas
BRY-XLINE-4WAY-EU-3x1,5mm2-3M-EXT.SOCKET | Max.3600 w | 220-240V 50/60Hz
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BY72-00043 |
| Galvenā kategorija | Electrical |
| Apakškategorija | Pagarinātājs |
| Tips | Ligzda |
| Korpusa krāsa | Balts |
| Garantija | 3 Years |
| Klase | I KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Maks. jauda | Max.3600 w |
| Elektriskie parametri | |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Materiāls | PP+Copper |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Kabeļa tips | H05VV-F3G1,50 |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 225 mm |
| I. Platums | 49 mm |
| I. Augstums | 40 mm |
| Svars | 525 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 10,5 kgs |
| B.S. | 11,1 kgs |
| GAB/KASTE | 20 |
| Garums | 45 cm |
| Platums | 28,5 cm |
| Augstums | 23 cm |
| EAN | 5949097738159 |
Datu lapa
- Zīmols
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Electrical > Extension Cord
- Spriegums
- 220-240V 50
- Spriegums
- 60Hz
- Jauda
- Max.3600 w
Pārskati (0)