24,80 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BA09-00713 |
| Galvenā kategorija | Spuldzes un caurules |
| Apakškategorija | Sveces formas spuldzes |
| Tips | C37 |
| Korpusa krāsa | Balts |
| Spuldzes forma | Visvirzienu |
| Regulējams | Nav regulējams |
| Gaismas avots | LED |
| Ligzda | E14 |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | II KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 6.5 |
| Krāsas temperatūra | 6500K |
| Gaismas plūsma (lm) | 630 |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Staru leņķis | 180⁰ |
| Ekvivalents | 45 w |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 15000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Jaudas koeficients | >0,5 |
| Materiāls | PBT-PC |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| Diametrs | 37 mm |
| I. Augstums | 108 mm |
| Svars | 21 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 2,1 kgs |
| B.S. | 3,4 kgs |
| GAB/KASTE | 100 |
| Garums | 40 cm |
| Platums | 21 cm |
| Augstums | 24 cm |
| EAN | 5949097700071 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)