0,00 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BA13-60921 |
| Galvenā kategorija | Spuldzes un caurules |
| Apakškategorija | A-formas spuldzes |
| Tips | A60 |
| Korpusa krāsa | Balts |
| Spuldzes forma | Visvirzienu |
| Regulējams | Regulējams |
| Gaismas avots | LED |
| Ligzda | E27 |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | II KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 9 |
| Krāsas temperatūra | 4000K |
| Gaismas plūsma (lm) | 806 |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Staru leņķis | 180⁰ |
| Ekvivalents | 60 w |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 15000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Materiāls | PA+PC |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| Diametrs | 60 mm |
| I. Augstums | 109 mm |
| Svars | 29 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 2,9 kgs |
| B.S. | 5,6 kgs |
| GAB/KASTE | 100 |
| Garums | 63,5 cm |
| Platums | 33 cm |
| Augstums | 25 cm |
| EAN | 5949097727603 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)