0,00 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BH04-60601 |
| Galvenā kategorija | Iekštelpu apgaismojums |
| Apakškategorija | GU10 sliedes gaismeklis |
| Tips | Sliedes gaismeklis |
| Korpusa krāsa | Melns-melns |
| Ligzda | GU10 |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | I KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Maks. jauda | Max.1×10 w |
| Elektriskie parametri | |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| Diametrs | 57 mm |
| I. Garums | 102 mm |
| I. Augstums | 167 mm |
| Svars | 157 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 5,7 kgs |
| B.S. | 7,9 kgs |
| GAB/KASTE | 36 |
| Garums | 42,5 cm |
| Platums | 39 cm |
| Augstums | 28,5 cm |
| EAN | 5949097724985 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)