Braytron M20A SR01 3 BLC MAG.RAIL CORNER
10,91 €
AR PVN
Piegāde 7-14 dienas
BRY-M20A-SR01-3-BLC-MAG.RAIL CORNER | 48VDC
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BY41-10221 |
| Galvenā kategorija | Sliedei montējams apgaismojums |
| Apakškategorija | Sliedes |
| Tips | Magn. sliede |
| Korpusa krāsa | Melns |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | III klase |
| IP | IP20 |
| Elektriskie parametri | |
| Spriegums | 48VDC |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 120 mm |
| I. Platums | 120 mm |
| I. Augstums | 53 mm |
| Svars | 150 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 1,20 kgs |
| B.S. | 1,80 kgs |
| GAB/KASTE | 8 |
| Garums | 280 mm |
| Platums | 280 mm |
| Augstums | 150 mm |
| EAN | 5949097722844 |
Datu lapa
- Zīmols
- Braytron
- Kategorija
- Braytron > Track Lighting > Trackrails
- Spriegums
- 48VDC
Pārskati (0)