8,68 €
Jauni produkti
Pārdošanā
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam sērijas LED augstgaismas gaismeklis sportam
197,47 €
Labākie pārdevēji
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Vispārīgās īpašības | |
| Modeļa nr. | BY02-10250 |
| Galvenā kategorija | Others |
| Apakškategorija | Barošanas avots |
| Tips | Barošanas avots |
| Korpusa krāsa | Sudrabs |
| Garantija | 2 gadi |
| Klase | I KLASE |
| IP | IP20 |
| Produkta īpašības | |
| Jauda | 25 |
| Elektriskie parametri | |
| Kalpošanas laiks | 15000 h |
| Spriegums | 220-240V 50/60Hz |
| Jaudas koeficients | >0,5 |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Darba temperatūra | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Izmēri un svars | |
| I. Garums | 85 mm |
| I. Platums | 57 mm |
| I. Augstums | 34 mm |
| Svars | 83 gr |
| Iepakojuma informācija | |
| N.S. | 5 kgs |
| B.S. | 6,4 kgs |
| GAB/KASTE | 60 |
| Garums | 45,5 cm |
| Platums | 21 cm |
| Augstums | 22 cm |
| EAN | 5949097702747 |
Datu lapa
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskats
Nosūtīts ziņojums
Jūsu ziņojumu nevar nosūtīt
Uzrakstiet savu pārskatu
Nosūtīts pārskats
Jūsu pārskatu nevar nosūtīt
Pārskati (0)