Braytron PREMIUM 38W E27 T120 6500K LED BULB
10,91 €
Sisältää alv:n
BRY-PREMIUM-38W-E27-T120-6500K-LED BULB | 38 w | 4260 lm | 6500K | 220-240V 50/60Hz
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BA13-33823 |
| Pääryhmä | Lamput ja putket |
| Alaryhmä | T-muotoiset lamput |
| Tyyppi | T120 |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Kanta | E27 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 38 |
| Värilämpötila | 6500K |
| Valovirta (lm) | 4260 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | ≥80 |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Valokeilan kulma | 180⁰ |
| Vastike | 250 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 15000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Tehokerroin | >0,9 |
| Materiaali | PBT |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 117 mm |
| T. Korkeus | 181 mm |
| Paino | 145 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 2,9 kgs |
| B.P. | 4,5 kgs |
| KPL/LTK | 20 |
| Pituus | 61 cm |
| Leveys | 25,5 cm |
| Korkeus | 39 cm |
| EAN | 5949097726224 |
Tietolomake
- Brändi
- Braytron
- Kategoria
- Braytron > Bulbs & Tubes > T Shape Bulbs
- Luumen
- 4260 lm
- Jännite
- 220-240V 50
- Jännite
- 60Hz
- Teho
- 38 w
- Väri
- 6500K
Arvostelut (0)