9,70 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BH04-00846 |
| Pääryhmä | Sisävalaistus |
| Alaryhmä | GU10 pintaasennettava kohdevalo |
| Tyyppi | Kohdevalaisin |
| Rungon väri | Kultainen |
| Kanta | GU10 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA I |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Maks. teho | Max.4×35 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Materiaali | Alumiini |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| T. Pituus | 640 mm |
| T. Leveys | 60 mm |
| T. Korkeus | 120 mm |
| Paino | 900 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 5,4 kgs |
| B.P. | 6,6 kgs |
| KPL/LTK | 6 |
| Pituus | 66 cm |
| Leveys | 22 cm |
| Korkeus | 21,5 cm |
| EAN | 5949097744105 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)