8,68 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BY41-81121 |
| Pääryhmä | Kiskovalaisin |
| Alaryhmä | Kiskot |
| Tyyppi | Jousi |
| Rungon väri | Musta |
| Takuu | 3 Years |
| IP | IP20 |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Rauta |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| T. Pituus | 64 mm |
| T. Leveys | 24 mm |
| T. Korkeus | 24 mm |
| Paino | 26 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 2,6 kgs |
| B.P. | 2,9 kgs |
| KPL/LTK | 100 |
| Pituus | 35 cm |
| Leveys | 25 cm |
| Korkeus | 16,5 cm |
| EAN | 5949097747359 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)