9,70 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BY41-10401 |
| Pääryhmä | Kiskovalaisin |
| Alaryhmä | Kiskot |
| Tyyppi | Magn. kisko |
| Rungon väri | Musta |
| Takuu | 3 Years |
| IP | IP20 |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Alumiini |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| T. Pituus | 120 mm |
| T. Leveys | 120 mm |
| T. Korkeus | 120 mm |
| Paino | 150 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 1,2 kgs |
| B.P. | 1,7 kgs |
| KPL/LTK | 8 |
| Pituus | 28 cm |
| Leveys | 28 cm |
| Korkeus | 15 cm |
| EAN | 5949097732454 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)