Braytron STEP BS SNS 1,5W 3IN1 BLC STEPLIGHT
11,53 €
Sisältää alv:n
BRY-STEP-BS-SNS-1,5W-3IN1-BLC-STEPLIGHT | 1,5 w | 90 lm | 3IN1 | 220-240V 50/60Hz
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BH07-00381 |
| Pääryhmä | Sisävalaistus |
| Alaryhmä | Askelvalo |
| Tyyppi | Askelvalo |
| Rungon väri | Musta |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 1.5 |
| Värilämpötila | 3IN1 |
| Valovirta (lm) | 90 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | ≥80 |
| Energiatehokkuusluokka | G |
| Valokeilan kulma | 90⁰ |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 20000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Tehokerroin | <0,5 |
| Materiaali | ABS |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| T. Pituus | 88 mm |
| T. Leveys | 88 mm |
| T. Korkeus | 34 mm |
| Asennusaukko | 51 mm |
| Paino | 60 gr |
| Anturitiedot | |
| Anturityyppi | Liike |
| Tunnistusetäisyys | ≤4 mt |
| Viiveaika | 30 sec. |
| Luksi | 3-20 lux |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 3 kgs |
| B.P. | 4,5 kgs |
| KPL/LTK | 50 |
| Pituus | 48 cm |
| Leveys | 21,5 cm |
| Korkeus | 20 cm |
| EAN | 5949097746321 |
Tietolomake
- Brändi
- Braytron
- Kategoria
- Braytron > Indoor Lighting > Steplight
- Luumen
- 90 lm
- Jännite
- 220-240V 50
- Jännite
- 60Hz
- Teho
- 1,5 w
- Väri
- 3IN1
Arvostelut (0)