Braytron MOON 18W 3IN1 KIT IP65 CEILING LIGHT
32,24 €
Sisältää alv:n
BRY-MOON-18W-3IN1-KIT-IP65-CEILING LIGHT | 18 w | 2020 lm | 3IN1 | 220-240V 50/60Hz
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BC15-00980 |
| Pääryhmä | Ulkovalaistus |
| Alaryhmä | Kattovalaisin |
| Tyyppi | Kattovalaisin |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP65 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 18 |
| Värilämpötila | 3IN1 |
| Valovirta (lm) | 2020 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | ≥80 |
| Valokeilan kulma | 120⁰ |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 20000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Tehokerroin | >0,5 |
| Materiaali | PC+PC |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Käyttöaika | 3 Hours |
| Akkutiedot | |
| Battery | Li-Ion Battery |
| Hätätila | Jatkuva |
| Latausaika | 8-10 Hours |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 222 mm |
| T. Korkeus | 50 mm |
| Paino | 521 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 5,2 kgs |
| B.P. | 6,65 kgs |
| KPL/LTK | 10 |
| Pituus | 54,3 cm |
| Leveys | 24,5 cm |
| Korkeus | 25 cm |
| EAN | 5949097746505 |
Tietolomake
- Brändi
- Braytron
- Kategoria
- Braytron > Outdoor Lighting > Ceiling Light
- Luumen
- 2020 lm
- Jännite
- 220-240V 50
- Jännite
- 60Hz
- Teho
- 18 w
- Väri
- 3IN1
Arvostelut (0)