8,68 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BP27-46630 |
| Pääryhmä | Sisävalaistus |
| Alaryhmä | LED-suuri paneeli |
| Tyyppi | Uppoasennettava paneeli |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Takuu | 3 Years |
| Luokka | LUOKKA I |
| IP | IP40 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 40 |
| Värilämpötila | 6500K |
| Valovirta (lm) | 4800 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | ≥80 |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Valokeilan kulma | 110⁰ |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 20000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Tehokerroin | >0,9 |
| Materiaali | Metal+PS |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| T. Pituus | 595 mm |
| T. Leveys | 595 mm |
| T. Korkeus | 30 mm |
| Paino | 1200 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 12 kgs |
| B.P. | 13,1 kgs |
| KPL/LTK | 10 |
| Pituus | 63 cm |
| Leveys | 34 cm |
| Korkeus | 64 cm |
| EAN | 5949097746062 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)