9,70 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BY72-00061 |
| Pääryhmä | Electrical |
| Alaryhmä | Jatkojohto |
| Tyyppi | Kanta |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Takuu | 3 Years |
| Luokka | LUOKKA I |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Maks. teho | Max.3600 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Materiaali | PP+Copper |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Kaapelityyppi | H05VV-F3G1,50 |
| Mitat ja paino | |
| T. Pituus | 310 mm |
| T. Leveys | 49 mm |
| T. Korkeus | 40 mm |
| Paino | 420 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 6,3 kgs |
| B.P. | 6,8 kgs |
| KPL/LTK | 15 |
| Pituus | 36,5 cm |
| Leveys | 30 cm |
| Korkeus | 20,5 cm |
| EAN | 5949097738180 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)