Naisten parfyymisetti Elizabeth Arden Green Tea 2 Kappaletta
33,19 €
Uudet tuotteet
Naisten parfyymisetti Elizabeth Arden Green Tea 2 Kappaletta
33,19 €
Naisten parfyymisetti Elizabeth Arden Green Tea 2 Kappaletta
33,19 €
Unisex aurinkolasit Polaroid PLD6066S1EDUC Ø 51 mm
29,70 €
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BA38-60820 |
| Pääryhmä | Lamput ja putket |
| Alaryhmä | Hehkulankalamput |
| Tyyppi | A60 |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Kanta | E27 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 8 |
| Värilämpötila | 3000K |
| Valovirta (lm) | 806 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | ≥80 |
| Energiatehokkuusluokka | F |
| Valokeilan kulma | 300⁰ |
| Vastike | 60 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 15000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Tehokerroin | >0,8 |
| Materiaali | Lasi |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 60 mm |
| T. Korkeus | 106 mm |
| Paino | 31 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 3,1 kgs |
| B.P. | 5,5 kgs |
| KPL/LTK | 100 |
| Pituus | 64,5 cm |
| Leveys | 33,5 cm |
| Korkeus | 27 cm |
| EAN | 5949097720154 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)