24,80 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BA23-00580 |
| Pääryhmä | Lamput ja putket |
| Alaryhmä | MR16-moduuli |
| Tyyppi | LED-moduuli |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Kanta | N/A |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 5 |
| Värilämpötila | 3IN1 |
| Valovirta (lm) | 430 |
| Energiatehokkuusluokka | F |
| Valokeilan kulma | 110⁰ |
| Vastike | 50 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 15000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Materiaali | PA+PC |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 50 mm |
| T. Korkeus | 26 mm |
| Paino | 28 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 2,8 kgs |
| B.P. | 4,1 kgs |
| KPL/LTK | 100 |
| Pituus | 53,5 cm |
| Leveys | 28 cm |
| Korkeus | 13,5 cm |
| EAN | 5949097736261 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)