Braytron BETA 6020 PD RND WHT GU10 SPOTLIGHT
25,79 €
Sisältää alv:n
Toimitus 7-14 päivää
BRY-BETA-6020-PD-RND-WHT-GU10-SPOTLIGHT | Max.1×35 w | 220-240V 50/60Hz
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BH04-00400 |
| Pääryhmä | Sisävalaistus |
| Alaryhmä | GU10 riippuva kohdevalo |
| Tyyppi | Riipusvalo |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Kanta | GU10 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA I |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Maks. teho | Max.1×35 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Materiaali | Alumiini |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 60 mm |
| T. Korkeus | 250 mm |
| Paino | 370 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 4,4 kgs |
| B.P. | 5,7 kgs |
| KPL/LTK | 12 |
| Pituus | 34 cm |
| Leveys | 26,5 cm |
| Korkeus | 34 cm |
| EAN | 5949097708992 |
Tietolomake
- Brändi
- Braytron
- Kategoria
- Braytron > Indoor Lighting > GU10 Pendant Spotlight
- Jännite
- 220-240V 50
- Jännite
- 60Hz
- Teho
- Max.1×35 w
Arvostelut (0)