Braytron ALFA C RND BLC GLD SPOTLIGHT
8,99 €
Sisältää alv:n
Toimitus 7-14 päivää
BRY-ALFA-C-RND-BLC-GLD-SPOTLIGHT | Max.1×35 w
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BH03-06021 |
| Pääryhmä | Sisävalaistus |
| Alaryhmä | GU10 uppoasennettava kohdevalo |
| Tyyppi | Kohdevalaisin |
| Rungon väri | Musta-kultainen |
| Takuu | 2 vuotta |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Maks. teho | Max.1×35 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Alumiini |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 70 mm |
| T. Korkeus | 63 mm |
| Asennusaukko | 60 mm |
| Paino | 66 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 3,3 kgs |
| B.P. | 5,1 kgs |
| KPL/LTK | 50 |
| Pituus | 42 cm |
| Leveys | 40 cm |
| Korkeus | 18 cm |
| EAN | 5949097727436 |
Tietolomake
- Brändi
- Braytron
- Kategoria
- Braytron > Indoor Lighting > GU10 Recessed Spotlight
- Teho
- Max.1×35 w
Arvostelut (0)