9,70 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BA41-30720 |
| Pääryhmä | Lamput ja putket |
| Alaryhmä | Pallolamput |
| Tyyppi | G95 |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Kanta | E27 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 7 |
| Värilämpötila | 3000K |
| Valovirta (lm) | 806 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | ≥80 |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Valokeilan kulma | 360⁰ |
| Vastike | 60 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 15000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Tehokerroin | >0,5 |
| Materiaali | Lasi |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 95 mm |
| T. Korkeus | 135 mm |
| Paino | 55 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 1,1 kgs |
| B.P. | 2,4 kgs |
| KPL/LTK | 20 |
| Pituus | 51 cm |
| Leveys | 22 cm |
| Korkeus | 32,5 cm |
| EAN | 5949097709630 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)