Braytron ADVANCE 9W E27 A60 3000K LED BULB
1,30 €
Sisältää alv:n
Toimitus 7-14 päivää
BRY-ADVANCE-9W-E27-A60-3000K-LED BULB | 9 w | 806 lm | 3000K | 220-240V 50/60Hz
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BA13-00920 |
| Pääryhmä | Lamput ja putket |
| Alaryhmä | A-muotoiset lamput |
| Tyyppi | A60 |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Kanta | E27 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 9 |
| Värilämpötila | 3000K |
| Valovirta (lm) | 806 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | ≥80 |
| Energiatehokkuusluokka | F |
| Valokeilan kulma | 180⁰ |
| Vastike | 60 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 15000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Tehokerroin | >0,5 |
| Materiaali | PBT-PC |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 58 mm |
| T. Korkeus | 106 mm |
| Paino | 21 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 2,15 kgs |
| B.P. | 4,4 kgs |
| KPL/LTK | 100 |
| Pituus | 60 cm |
| Leveys | 31,5 cm |
| Korkeus | 25,5 cm |
| EAN | 5949097707117 |
Tietolomake
- Brändi
- Braytron
- Kategoria
- Braytron > Bulbs & Tubes > A Shape Bulbs
- Luumen
- 806 lm
- Jännite
- 220-240V 50
- Jännite
- 60Hz
- Teho
- 9 w
- Väri
- 3000K
Arvostelut (0)